30.OVS - Podzimní výprava

V pátek 25.10. jsme se sešli na nádraží ČD a vydali jsme se do Tatobit u Kozákova. Hned jak jsme přijeli do klubovny, jsme se ubytovali a zahráli si stolní fotbálek který tam byl. Později večer jsme si šli zaběhat k měřiči rychlosti vedle chaty. Po chvíly běhání nás vyrušily výstřely zpoza klubovny…

Když jsme tam přiběhli, někdo utíkal a tak jsme za ním běželi a chytili ho. Našli jsme u něj tajnou zprávu, ve které se psalo o tom, že budeme elitní jednotka, která bude vycvičena, aby zničila rakety na Kubě. Další den ráno jsme se vydali do nedalekého lesíku, kde jsme si zahráli hru s hadráky a osvojili si tak bojovou taktiku. Hráli jsme ji celé dopoledne a po obědě jsme šli do stejného lesíku a hráli jsme tam hru s vysílačkami a naučili se tím nenápadně výzvědnou taktiku. Po dohrání hry následoval vojenský výcvik generála McTetřeva. Byl velmi tvrdý, ale všichni až na vojína Smila ho bez problémů zvládli. Odměnou za přežití výcviku nám bylo grilování masa k večeři.

Další den jsme zjistili, že nám někdo obsadil základnu a tak jsme museli jít pryč. Po dni chození a prozkoumávání jeskyní jsme vydali získat základnu zpět. O základnu se strhla velká hadráková bitva, ale podařilo se nám vybojovat základnu zpět. Potom jsme šli spát a další den jsme uklidili chatu a jeli domů.

Sepsal: Alf