Brána 2250 - kronika

1. Den

Sešli jsme se na nádraží a odjeli do Jablonného v Podještědí. Odtamtud jsme vyrazili na Selešku. Cesta byla dlouhá, ale nakonec jsme ve zdraví dorazili. Na místě jsme zjistili, že náš „profesor“ je pryč! A právě tady začíná naše bojová hra. Vyrazili jsme ho tedy hledat. Dařilo se nám a tak jsme ho našli. Povídali jsme si s ním, ale on nám utekl. Bylo už pozdě a tak jsme se domluvili, že půjdeme spát, naše pátrání bude pokračovat druhý den.

2. Den

Ráno jsme začali rozcvičkou. Brrrr! Byla zima, věřte mi, ale když se běželo, bylo celkem teplo. Po snídani se šlo ven a například se testovala naše „sněžná vozidla“, každé mělo 4 motory a jednoho pasažéra.

3. Den

Ráno zase rozcvička, „ach jo!“. Potom jsme šli hledat kousky mapy, abychom zjistili, že budeme muset celkem daleko. No…. Tak jsme vyrazili, nevím jak je to možné, ale nedorazili jsme tam, kam jsme chtěli, zřejmě se stala drobná chyba při navigaci. Když jsme se vrátili, tak jsme museli rozmrazit části mapy, které byly v ledu. No a večer, to jsme za tmy bojovali proti domorodcům. Nakonec jsme zachránili „profesora“ a vše dobře dopadlo.

4. Den

Ráno balíme, porážíme poslední mimozemské domorodce a ničíme bránu. Po rychlém obědě jedeme domů. Byla to velice povedená akce!

 

Napsal: Riki

(autor se omlouvá za pravopisné chyby)