30.OVS - Bobovačka - kronika

V sobotu 21.února jsme se sešli na tramvajové zstaávce zastávce Fügnerova. Nastuopili jsme do tramvaje číslo 2 a jeli jsme. Vystuopili jsme v Hanychově na konečné a odtamtud jsme šli na Ještěd. Cestou jsme museli občas čekat na opozdilce. Šli jsme po kraji sjezdovky, takže jsme museli dávat pozor na lyžaře kteří jezdili kolem. Konečně jsme vyšli nahoru! Teď se všichni těšili na tu nejlepší část naší výpravy. Jízda z Ještědu dolů.

Nasedli jsme na boby a vyjeli. Bylo to fakt super. Připadali jsme si jako v nějakém filmu nebo počítačové hře. Teda až na Klíšťáka, kterému se jeho igelitka z kauflandu roztrhala asi po 5 metrech roztrhla a Sólisttu, který měl ježdík a nejelo mu to :D. Dojeli jsme na Pláně. Tam se strašně vysekala nějaká němka na lyžích. My jsme se šli občerstvit buď do chaty nebo ze svých zásob.

Pak jsme zjistili, že máme ještě spoustu času a tak jsme šli na nedaleký svah, který vypadal pro jízdu na bobech fakt úžasně. Ale bylo to jinak. Přesvedčil nás o tom Ketcha, který si úplně rozbil bob a urval volant a taky Alf, který si narazil rozkrok o volant. Pak jsme jeli dál. Všechno šlo hladce až do té doby než se objevila první zledovatělá zatáčka kde se pár lidí málem vážne zranilo. Tak jsme všechny další zatáčky radši obcházeli. Tak jsme tak nějak došli do Hanychova, dojeli na Fügnerku, tam se rozloučili a šli domů zase s pár úžasnýmy zážitky navíc :D 

 

fotky na: https://picasaweb.google.com/100279144682356579926/30OVSBobovacka 

Štítky: