30.OVS - Výprava na Andělku

Výprava se uskutečnila 3.11.2012.

Sešli jsem se na nádraží na naše poměry v celkem hojném počtu: Vigy, Matyáš, Bodie, David a já (Riki).

Výstup v Křižanech proběhl bez problémů, šli jsme asi 7km přes  Kryštofovo Údolí, kde jsme se koukli na Orloj, a došli k lanovce (transbordéru).

Tu jsme rozhodně museli vyzkoušet a přepravili jsme se tak na druhý břeh přes řeku (bylo to úžasný). Pak jsme se vyškrábali na zříceninu hradu Hamrštejn. Tady jsme našli „Kešku“, což je krabička, do které každý vloží nějaký předmět a na oplátku si libovolný vezme. Krátký oběd a razíme dál.Viděli jsme jezevčí díru (byla hodně hluboká).

Pak jsme dorazili na chatu. Ještě je potřeba zamést, vyklepat madračky a nanosit dřevo, pak jsme opékali buřty (mňam) a zahráli jsme si Bang.

Než jsme šil spát, objevili jsme ještě další zprávu od Transformera Optima Prima. Po tom, co jsme v pátek na schůzce zjistili, že se můžeme měnit v Auboty a bojovat společně proti Deceptikonům, jsme měli najít ukrytou databází robotů. Tu jsme našli ve starém válečném bunkru kousek od chaty a pak jsme si vybírali v jakého robota se budeme transformovat.

Ráno jsme došli pro vodu a nasnídali jsme se. Pak následoval velký úklid, krátký průzkum dalších okolních bunkrů a jedeme domů (HURÁ)!

 

Sepsal: Riki

 

fotky z akce jsou dostupné zde:

https://picasaweb.google.com/100279144682356579926/30OVSVypravaAndelka

 

Štítky: